„MOJE MARZENIA”

Podczas uroczystości z okazji 95-lecia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Bolesławcu 9 maja 2014 roku w Starym Teatrze wręczono dyplomy i nagrody autorom wyróżnionych prac w Miejskim Konkursie Plastycznym „Moje marzenia”. Nasi uczniowie zajęli: Karolina Chlastawa kl. 2b - I miejsce; Anna Bednarek kl. 2b – wyróżnienie; Konrad Kutrowski kl. 2b – wyróżnienie; Eryk Szućko kl. 2b – wyróżnienie; Julia Barszczewska kl.2a – wyróżnienie.

Read more:  „MOJE MARZENIA”

„ZŁOTA” JEDYNKA

9 lutego w Jeleniej Górze odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w Piłce Ręcznej Szkól Podstawowych w kategorii chłopców . Zwyciężyła reprezentacja naszej szkoły w składzie: Oskar Małecki, Wiktor Mrowiec, Jakub Roman, Maciej Leszczyński, Kacper Kozłowski, Bartosz Bernacki,  Mateusz Duda, Patryk Rapacki, Oskar Wilk , Marcin Polański. Opiekunem drużyny jest Ryszard Posacki.

Read more:  „ZŁOTA” JEDYNKA

PRZYJACIEL SZKOŁY

Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyła się tradycyjna uroczystość nadania honorowego tytułu PRZYJACIELA SZKOŁY. W tym roku kapituła postanowiła uhonorować pana Leszka Wakułę, współpracującego i wspomagającego naszą placówkę od wielu lat. Serdecznie gratulujemy!

Read more:  PRZYJACIEL SZKOŁY

Święta Wielkanocne

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych,

obfitości na świątecznym stole,

smacznego jajka oraz wiosennego nastroju

w rodzinnym gronie!

„SKRADZIONE MĄDROŚCI”

8 maja 2014 roku uczniowie  klasy 2 b z przyjemnością uczestniczyli  w spektaklu  pt. „Skradzione mądrości”,  który odbył się w Miejskiej Bibliotece Publicznej  w Bolesławcu. Pełne humoru i akcji przedstawienie o tym, że każda  przeczytana  książka  jest prawdziwą przygodą zostało przygotowane przez Teatr Edukacji i Profilaktyki  „Maska” z Krakowa.

Read more: „SKRADZIONE MĄDROŚCI”

25 ROCZNICA PIERWSZYCH WYBORÓW

4 czerwca 2014 uczestniczyliśmy w obchodach  25 rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów w naszym kraju, które odbyły się w  kinie Forum. Klasy 1A i  3A słuchały wykładów, oglądały prezentacje multimedialną. Dodatkowo trzech uczniów wzięło udział w konkursie drużynowym związanym z w.w. tematyką. Trzecie miejsce zdobyli dla nas: Bartosz Bernacki – 3B, Marcin Polański – 3B i Kamil Biegała – 3A.