Oferta najmu

Oferta najmu pomieszczeń

Od  dnia 1 września 2011 możliwe jest wynajmowanie sal w naszym obiekcie. Dysponujemy następującymi typami sal:

Sale do zajęć dydaktycznych lub szkoleniowych:

- sale mieszczące do 18 uczestników, wyposażone w tablice typu tryptyk oraz możliwością korzystania z dostępu do szerokopasmowego Internetu (4 sale)
- sale mieszczące do 30 uczestników, wyposażone w tablice typu tryptyk oraz możliwością korzystania z dostępu do szerokopasmowego Internetu (20 sal)

Sale sportowe:

- sala gimnastyczna I o wymiarach boiska głównego 42,40 x 24,60 m i wysokości 10 m(1020 m2), przygotowana m.in. do gry w piłkę ręczną, siatkówkę i koszykówkę, wyposażona   w teleskopowe trybuny składane na 300 miejsc odbywania ćwiczeń gimnastycznych oraz organizację imprez sportowych. Można ją  podzielić za pomocą jednej przesuwnej kotary na dwie niezależne jednostki. Posadzka w sali została wykonana w systemie PULASTIC 2000 - elastyczna i sprężysta gwarantuje wysoki komfort gry.

- sala gimnastyczna II o wymiarach ok. 41 x 18m i wysokości 9m (738 m), przystosowana do gry  w piłkę ręczną, koszykówkę, siatkówkę, odbywania ćwiczeń sportowo-rekreacyjnych. Również można ją  podzielić za pomocą dwóch przesuwnych kotar na dwie niezależne jednostki. Na posadzce parkiet.

Obie sale sportowe  posiadają zaplecze sanitarne z osobnym wejściem i podjazdem dla niepełnosprawnych.

Sala wielofunkcyjna – aula  o wymiarach ok. 30 x 6 metrów (184 m2), sala wykładowa mieszcząca  150 uczestników, wyposażona w  nagłośnienie.

Wszystkie wyżej wymienione sale są dostępne w dni powszednie w godzinach od 16 do 21, natomiast w weekendy o od 8 do 21 po uprzednim uzgodnieniu.

Proponowane ceny najmu sal szkoleniowych (za jednostkę lekcyjną 45 min., ceny brutto):

Rodzaj sali szkoleniowej        Dni powszednie       Weekendy

Sala 18-osobowa

21 30

Sala 30 -osobowa
30 40

Za dodatkową opłatą w wysokości 5 zł netto za 45 minut udostępniamy rzutnik multimedialny. Cała szkoła wyposażona jest w bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Proponowane ceny najmu sal sportowych (za 60 min., ceny brutto):

Rodzaj sali sportowej             Dni powszednie       Weekendy
Sala gimnastyczna 42,40 x 24,60    80 80
Sala gimnastyczna 41 x 18 70 70
Sala wielofunkcyjna – aula o wymiarach ok. 14x6 70 70

Szczegółowe warunki najmu ustalane są indywidualnie z każdym kontrahentem – zapraszamy do negocjacji.