„ZŁOTA” JEDYNKA

9 lutego w Jeleniej Górze odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w Piłce Ręcznej Szkól Podstawowych w kategorii chłopców . Zwyciężyła reprezentacja naszej szkoły w składzie: Oskar Małecki, Wiktor Mrowiec, Jakub Roman, Maciej Leszczyński, Kacper Kozłowski, Bartosz Bernacki,  Mateusz Duda, Patryk Rapacki, Oskar Wilk , Marcin Polański. Opiekunem drużyny jest Ryszard Posacki.

W finale rozgrywek spotkali się zwycięzcy dwóch półfinałów (A – SP-11 Jelenia Góra i SP-3 Zgorzelec) i (B- SP Gryfów Śląski i SP-1 Bolesławiec).

Zwycięzcy półfinałów rozegrali mecze z drugimi zespołami:
 SP-11 Jelenia Góra – SP-1 Bolesławiec  10-10 po dogrywce 11-12
SP - Gryfów Śląski – SP-3 Zgorzelec   8-6

W meczu o 3 miejsce  SP-11 Jelenia Góra wygrała z SP-3 Zgorzelec  po dogrywce 10-8 (7-7)

W finale SP-1 Bolesławiec pokonała SP Gryfów Śląski 11-8.

Zespół bolesławian awansował do finału wojewódzkiego , który odbędzie się w Legnicy 24 marca 2011 r.