Świąteczna Zbiórka Żywności

Już po raz kolejny na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 odbyła się Świąteczna Zbiórka Żywności. Celem zbiórki było zebranie żywności, z której można sporządzić paczki dla najuboższych rodzin mieszkających na Kresach. Jak co roku dużą część zebranego towaru stanowiły: mąka, makaron cukier, ryż, olej, kasza, konserwy, margaryny, czekolady, dżemy, płatki śniadaniowe. Serdecznie dziękujemy  za bezinteresowną pomoc, za zrozumienie i przychylność w zorganizowaniu zbiórki oraz wszystkim darczyńcom, którzy nie pozostali obojętni wobec osób potrzebujących pomocy. Jest to ogromne świadectwo solidarności z potrzebującymi. Dziękujemy wszystkim ludziom z otwartym sercem, którzy przyłączyli się do naszej akcji i życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia wyrażając nadzieję, że możemy na Was liczyć w przyszłości.

Marta Bednarz – opiekun szkolnego Klubu Wolontariatu