XIV Regionalny Konkurs Przyrodniczo - Krajoznawczy Edukacji Wczesnoszkolnej Klas II - III

"Bądźmy przyjaciółmi przyrody" zorganizowany przez Zarząd LOP w Jeleniej Górze
    Rok szkolny 2017/2018 obfitował w liczne konkursy. Do ważnych i trudnych należał konkurs przyrodniczo - krajoznawczy składający się z trzech etapów: szkolnego, rejonowego i regionalnego, w których wzięło udział 700 uczestników z byłego województwa jeleniogórskiego. Miło nam poinformować, że uczeń klasy 3b Kacper Zefirian w finale, którego pisemna część odbyła się w Szkole Podstawowej nr 3 w Bolesławcu, a ustna w Schronisku Młodzieżowym w Staniszewie zajął wysokie IV miejsce. Oprócz nagrody rzeczowej Kacper z opiekunem Ireną Bartosz uczestniczył w wycieczce przyrodniczo - krajoznawczej.
    W etapie rejonowym nasza szkołę reprezentowali: Martyna Matkowska kl.3c, Kacper Zefirian kl.3b, Mieszko Lewkowicz - Sikorski kl.3a.
Gratulacje!!!

Opracowanie: Irena Bartosz