Biała szkoła

Wspomnienia z pobytu na Białej Szkole
    Koniec semestru upłynął klasie 3b na pokonywaniu górskich szlaków. Uczniowie wyjechali na tygodniowy pobyt do Domu Wczasów Dziecięcych i Promocji Zdrowia w Szklarskiej Porębie. Dzielni wędrowcy dotarli do Kruczych Skał, zdobyli Wodospad Kamieńczyka. Pieszym wędrówkom towarzyszyły ciekawe legendy. Niezapomniane wrażenia pozostawiła wycieczka autokarowa do Karpacza ze zwiedzaniem Tajemnic Karkonoskich i Muzeum Zabawek. W "Leśnej Hucie" odbył się pokaz produkcji różnych form szklanych. Dzięki pieszym wycieczkom do Muzeum Mineralogicznego i Karkonoskiego Centrum Edukacji Ekologicznej KPN uczniowie zdobyli wiedzę na temat regionu. Bogaty program wypełniły dyskoteki, karaoke, ognisko z pieczeniem kiełbasek, pobyt w aqua parku.  Wszystko odbywało się w pięknej, zimowej scenerii. To było niezapomniane białe szaleństwo, dzięki któremu lepiej poznaliśmy się.
    Życzymy równie udanych, śnieżnych ferii!
Opracowanie: Irena Bartosz