Świąteczna paczka

Nasi uczniowie i ich Rodzice nie pozostali  obojętni na potrzeby mniej zamożnych rodzin.

Nasi uczniowie przy wsparciu Rodziców i wychowawców organizowali już po raz kolejny Świąteczną Paczkę dla dzieci niepełnosprawnych z terenu miasta Bolesławiec.

Wszyscy okazali wielkie serce i gotowość niesienia pomocy innym. Zebraliśmy wiele produktów żywnościowych, środków czystości, zabawek, odzieży.

Doceniamy fakt, ze nasi uczniowie potrafią dzielić się z innymi tym co mają. Robią to z radością. Każde obdarowane dziecko było zadowolone i wdzięczne. Nikt nie spodziewał się takich prezentów przed świętami.

Dlatego raz jeszcze wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powyższych akcji mówimy po prostu DZIĘKUJEMY! Za rok zapraszamy znowu!

Marta Bednarz, Angelika Horoniecka