WYBITNIE UZDOLNIONE

Dwie uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 zostały zakwalifikowane do grona uczestników programu Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci.

Julia Komarek z klasy II a w zakresie uzdolnień plastycznych
Monika Marusiak z klasy VI c w zakresie uzdolnień poznawczych.

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci zapewnia pomoc w rozwoju uczniom szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych o wybitnych uzdolnieniach poznawczych, technicznych, muzycznych, baletowych i plastycznych.

Fundusz wspiera utalentowanych uczniów w rozwoju uzdolnień i zainteresowań, umożliwiając im udział w specjalnie dla nich przygotowanych zajęciach: seminariach, obozach naukowych, warsztatach badawczych, koncertach, warsztatach muzycznych i plastycznych, wystawach itp.

Julia i Monika wezmą udział w wybranych formach pomocy uczestnikom programu:

Julia – rozwoju uzdolnień plastycznych: warsztatach plastycznych, wystawach, konsultacjach, obozach językowych, prenumeracie czasopism.

Monika – rozwoju uzdolnień poznawczych i technicznych: seminariach, specjalistycznych warsztatach, obozach ogólnorozwojowych i naukowych, obozach językowych, konferencjach i spotkaniach zagranicznych, prenumeratcie czasopism popularnonaukowych i literackich.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.