DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października, w dniu rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu w naszej szkole było bardzo wesoło i uroczyście. Obejrzeliśmy krótki program artystyczny, w którym uczniowie żartobliwie przedstawili szkołę i nauczycieli oraz złożyli serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły. Wielu z nich otrzymało nagrody Dyrektora Szkoły, będące wyrazem uznania za ich pracę.

Nagrody Prezydenta Miasta Bolesławca otrzymali: Dyrektor Zespołu - pan Kornel Filipowicz oraz Nauczyciele: Waldemar Bugaj, Małgorzata Giedrojć-Sypień, Katarzyna Kazanowska, Monika Parczewska, Zenona Słobodzian i Agata Zientala-Zawadzka.

We Wrocławiu Nagrodę Dolnośląskiego Kuratora Oświaty otrzymała pani Teresa Prokowska.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości, sukcesów i radości z codziennej pracy!