TECHNOLOGIE INFORMACYJNO-KOMUNIKACYJNE? - TAK

Zapraszamy wszystkich uczniów Miejskiego Zespołu Szkół nr 2 do udziału w ogólnopolskim, ciekawym konkursie informatycznym z atrakcyjnymi nagrodami. Konkurs to GRA, która będzie polegała na odpowiadaniu na pytania on-line z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnych. Gra TIK?-TAK! odbywać będzie się na trzech poziomach: podstawowym, gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym. Pierwsze pytania już 4 kwietnia!

Pierwszym krokiem jest REJESTRACJA.
Znajdź naszą szkołę i graj!!  Kategoria: Szkoła Podstawowa nr 1 lub Gimnazjum Samorządowe nr 1. Obie placówki zostały już zgłoszone.

Pamiętajcie, tylko osoby zarejestrowane mogą przystąpić do konkursu TIK?-TAK!

W każdej chwili możesz zobaczyć ranking: na którym miejscu jesteś Ty i nasza szkoła.

Aby wygrać, zarejestruj siebie a potem GRAJ i zdobywaj punkty. Zaproś do wspólnej gry swoich kolegów i koleżanki. Wspólnie zdobywając punkty dla szkoły możemy wygrać wspaniałe nagrody. Im więcej nas będzie, tym większe mamy szanse.

Rejestracja jest już dostępna. Strona konkursu: http://eecdl.pl/gra/web/

Etap szkolny trwać będzie od 4 kwietnia 2011 do 8 kwietnia 2011r.

W puli nagród konkursowych znajdą się między innymi…

dla szkoły:

• tablica interaktywna,
  • laptop + rzutnik,
  • urządzenie wielofunkcyjne (drukarka + skaner + fax)
  • odtwarzacz DVD
  • inne

dla uczniów:

• Konsola do Gier (PS3 lub Xbox)
  • tablet (iPad lub podobny)
  • netbook
  • przenośne odtwarzacze muzyki