PRACE JULII W WARSZAWIE

Julia Komarek, uczennica klasy II a Szkoły Podstawowej nr 1, we wrześniu 2010 roku została zakwalifikowana do programu wspierania dzieci wybitnie uzdolnionych Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci.

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci zapewnia pomoc w rozwoju uczniom szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych o wybitnych uzdolnieniach poznawczych, technicznych, muzycznych, baletowych i plastycznych.

Fundusz wspiera utalentowanych uczniów w rozwoju uzdolnień i zainteresowań, umożliwiając im udział w specjalnie dla nich przygotowanych zajęciach: seminariach, obozach naukowych, warsztatach badawczych, koncertach, warsztatach muzycznych i plastycznych, wystawach itp.

W ramach programu 9 marca 2011 roku Julia otrzymała zaproszenie na Wystawę Prac Młodych Plastyków, która miała miejsce w Galerii ABAKUS w Warszawie. Wystawa prezentowała dokonania 30 uczestników programu, a wśród nich oczywiście znalazły się  prace Julii. Wyboru dokonali profesorowie Akademii Sztuk Pięknych, innych szkół wyższych oraz artyści plastycy.

Na przełomie lipca i sierpnia Julia weźmie udział w wakacyjnym plenerze w Biłgoraju.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.