NAJLEPSI W MIEŚCIE

13 stycznia w sali gimnastycznej Miejskiego Zespołu Szkół nr 2 w Bolesławcu rozegrano Mistrzostwa Bolesławca Szkół Podstawowych w Minipiłce Ręcznej.  Najlepsze okazały się drużyny dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 1.

Skład zwycięskiej drużyny dziewcząt: Joanna Abramowicz, Wiktoria Paszyńska, Klaudia Grabarz, Martyna Orłowska, Magdalena Poznańska, Martyna Walera, Katarzyna Strojek, Aneta Klementowska, Katarzyna Konera i Natalia Król. Opiekunką zespołu jest Elżbieta Rowgało.

Skład zwycięskiej drużyny chłopców: Oskar Małecki, Eryk Bury, Marcin Polański, Wiktor Mrowiec, Patryk Rapacki, Bartosz Bernacki, Mateusz Duda, Mateusz Mikołajewski, Mateusz Giergielewicz, Mateusz Krajewski, Kamil Kawka i Jakub Roman. Opiekunem zespołu jest Ryszard Posacki.

fot. MOSiR