ŚLUBOWANIE

27.10.2010 r. o godz. 16:00 w auli szkolnej odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania pierwszoklasistów na ucznia Szkoły Podstawowej nr 1.

Podczas  wesołego „egzaminu” przeprowadzonego przez  panie: Iwonę Majewską, Monikę Parczewską i Ewę Śnigór, ich podopieczni z klas I a, I b i I c udowodnili, że zasługują na miano PRAWDZIWEGO UCZNIA naszej szkoły.

Wiedząc, że są Polakami znają symbole narodowe, swoje miasto, postać patrona naszej szkoły - Janusza Kusocińskiego. Potrafią stosować czarodziejskie słowa „proszę, dziękuję, przepraszam”, odpowiednio zachowywać się, czytać, liczyć, pięknie śpiewać – nawet po angielsku oraz dbać o zdrowie.

W nagrodę uczniowie otrzymali od pana dyrektora Kornela Filipowicza i pani dyrektor Kazimiery Kozak - Kuziów akty pasowania, od rodziców „rożki obfitości”, a od uczniów klas III symboliczne ołówki.

Uroczystość zakończyła się pamiątkowym zdjęciem oraz słodkim poczęstunkiem przygotowanym w klasach przez rodziców.

Galeria >>>