NOWA SALA GIMNASTYCZNA OTWARTA

W obecności dzieci, rodziców, zaproszonych gości, przedstawicieli władz miejskich i powiatowych, a także wykonawców, uroczyście przecięto wstęgi, oddając do użycia nowoczesny obiekt sportowy.

Widzowie obejrzeli wspaniałe, uczniowskie, barwne (dzięki pięknym strojom i dekoracjom) pokazy taneczno-muzyczne i sportowe popisy.

W wystąpieniach Prezydenta Miasta i budowniczych podkreślano nowoczesność budowli: liczbę miejsc na widowni, doskonałość nagłośnienia, ekonomiczny sposób ogrzewania.

By radość była jeszcze większa, przemawiający obdarowywali prezentami, wśród których najmłodszych cieszyły piłki. Na koniec rozegrano mecz piłki siatkowej między reprezentacjami nauczycieli i pracowników Urzędu Miasta w Bolesławca.

Galeria >>>