Z życia szkoły

COCA-COLA CUP

Nasze dziewczęta wygrały I etap eliminacji Turnieju Piłkarskiego Coca-cola Cup. W pierwszym meczu okazały się zdecydowanie lepsze od rywalek pokonując GS nr 2 wynikiem 6:4.

Bardzo dobrze spisały się w ataku Magda Kościuk i Amelia Ziółkowska.

W kolejnym spotkaniu GS nr 1 z GS nr 3 piłkarki do końca trzymały kibiców w niepewności. Po pierwszej połowie wynik 0:0. Nasz obrona funkcjonowała bez zarzutu. Ewa Chapłyk , Karolina Chojnacka, Aneta Perońska i bramkarka Patrycja Tynkiewicz stanowiły zaporę nie do przejścia. Na kilka minut przed końcem meczu nasze piłkarki rozstrzygnęły wynik na swoją korzyść wygrywając  1:0.

Drużyna GS nr 1 wystąpiła w składzie: Magda Kościuk, Amelia Ziółkowska, Ewa Hapłyk, Karolina Chojnacka, Aneta Perońska, Patrycja Rynkiewicz, Klaudia Kuriata, Aleksandra Stępień, Magda Piasecka, Anna Siemaszko.  Opiekun: mgr Krystyna Szwajkowska